Prodej většího měšťanského domu v Táboře na Starém městě

Exkluzivně si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi větší rodinný dům v Táboře na Starém městě, ulice Tržní. Měšťanský dům prošel rekonstrukcí v letech 2003 – 2004. Je dvoupodlažní s velkou půdou se sedlovou střechou a je částečně podsklepený. Zastavěná plocha a nádvoří 194 m2, okrasná zahrada 176 m2. V přízemí se nachází prostorná hala, z které se vstupuje do velkého obývacího pokoje, dále do šatny, koupelny se sprchovým koutem a WC, do kuchyně a dřevěným schodištěm do 2. podlaží. Kuchyně je v masivním provedení s vestavěnými elektrospotřebiči a stolovým sezením. Prosklenými dveřmi se z ní vstupuje na venkovní terasu a do zahrady. V místnostech jsou na podlahách keramické dlažby. Obytná plocha přízemí je cca 120 m2.
V patře na konci schodiště je malá podesta, naproti ní WC se sprchovým koutem. Napravo se nachází dětský pokoj, za ním pracovna s elektrickým krbem a menší pokoj s úpravou pro přívod teplé a studené vody a odpadem s možností zřízení menší kuchyně. Nalevo od schodiště je situovaná ložnice, k ní náleží koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC. Plovoucí podlahy a keramická dlažba. Obytná plocha cca 110 m2.
Ohřev vody a topení kombinovaným plynovým kotlem a radiátory. Komín není funkční. Suchý sklep cca 20 m2 lze využít např. pro soukromou vinotéka nebo saunu. Druhá úroveň sklepa s krátkými chodbami je vhodná pro skladování vína. V zahradě rostou ovocné stromy a okrasné keře, je obehnána vysokou zdí s vjezdovou bránou pro zaparkování osobního vozidla. Bližší informace podá Kamil Žárský.

  • ID zakázky: T132018 
  • Adresa: Tržní 272/1, 390 01 Tábor, Česko 
  • Cena: 10,500.000,- Kč 
  • Lokalita: Tábor, historické centrum 
  • Telefon: +420 723117704 
  • Plocha: 230 m2 obytná, parcely 370 m2; energetická třída G (mimořádně nehospodárná)